Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
Bilgi Almak İçin
Formumuzu Doldurun!

Aydınlatma metnini okudum, onaylıyorum.

Prof. Dr. Alper Çelik
Hakkında
Hakkımızda

Mayıs 2018'de hizmete giren hastanemiz, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalar, kalite odaklı ve önce insan gönlüne dokunan gülümseten hizmet politikası ile sektörde en iyi hastanelerden biri olmayı hedefliyor. Hastalarımıza biyo-psiko-sosyal açıdan bütüncül ve doğru iletişim yaklaşımları ile etik ilkeler doğrultusunda sağlık hizmeti sunmak öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ:

Sağlık hizmeti uygulamalarını ve yenilikçi yaklaşımlarını bilimsel çalışmalarla destekleyerek, ülkemizde ve dünyada referans kabul edilen, bilimsel bilgi ve insani değerler ışığında kaliteli sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu olmak.

MİSYONUMUZ:

Bilimsel bilgiyi, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalarla destekleyen, kalite odaklı, etik ve bütüncül yaklaşım ilkeleri doğrultusunda, “önce insan gönlüne dokunan” gülümseten hizmet politikasıyla uluslararası hizmet veren öncü bir kuruluş olmak.

Diyabet hastalığının tedavisinde diğer tedavi yöntemlerinin yetersiz kalması sonucu çözüm olarak karşımıza çıkan, metabolik cerrahi uygulamalarının Türkiye’de bilinmesi ve uygulanması adına liderlik etmek.

Başta metabolik cerrahi hastalıklar olmak üzere, sağlığın her alanında dünyada referans kabul edilen bilimsel çalışmalar yapmak.

DEĞERLERİMİZ:

  • Etik yaklaşım
  • İnsani değerlere saygı
  • Kalite odaklılık
  • Hastalarımıza bütüncül yaklaşım
  • Gülümseten hizmet politikası

Prof. Dr. Alper Çelik
Hakkında