Hakkımızda

Özel Etiler Hastanesi

"En iyi tedavi, en doğru yöntemle yapılır."

Mayıs 2018’de hizmete giren hastanemiz, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalar, kalite odaklı ve önce insan gönlüne dokunan gülümseten hizmet politikası ile sektörde en iyi hastanelerden biri olmayı hedefliyor. Hastalarımıza biyo-psiko-sosyal açıdan bütüncül ve doğru iletişim yaklaşımları ile etik ilkeler doğrultusunda sağlık hizmeti sunmak öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

DEĞERLERİMİZ:

  • Etik yaklaşım
  • İnsani değerlere saygı
  • Hastalarımıza bütüncül yaklaşım
  • Güler yüzlü hizmet politikası
  • Kalite odaklılık
  • Sağlıklı toplum

Özel Etiler Hastanesi

Tıbbi Bölümlerimiz

14

Yılık Tecrübe

100+

Medikal Personel

75

Yatak Kapasitesi

10000+

Mutlu Hasta

Sağlıkta Kalite Hedeflerimiz

Tüm hastalarımıza kaliteli, eşit ve bütüncül sağlık hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Sağlık hizmeti uygulamalarını ve yenilikçi yaklaşımlarını bilimsel çalışmalarla destekleyerek, ülkemizde ve dünyada referans kabul edilen, bilimsel bilgi ve insani değerler ışığında kaliteli sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu olmak.

Bilimsel bilgiyi, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalarla destekleyen, kalite odaklı, etik ve bütüncül yaklaşım ilkeleri doğrultusunda, “önce insan gönlüne dokunan” gülümseten hizmet politikasıyla uluslararası hizmet veren öncü bir kuruluş olmak.

Diyabet hastalığının tedavisinde diğer tedavi yöntemlerinin yetersiz kalması sonucu çözüm olarak karşımıza çıkan, metabolik cerrahi uygulamalarının Türkiye’de bilinmesi ve uygulanması adına liderlik etmek.

Başta metabolik cerrahi hastalıklar olmak üzere, sağlığın her alanında dünyada referans kabul edilen bilimsel çalışmalar yapmak.

Değerlerimiz markamızın ana hedefleri olan en önemli kriterlerdir. Bunlardan en önemlisi; hizmet verdiğimiz herkese, hastalıkta ve sağlıkta maksimum yaşam kalitesi sağlamak en öncelikli hedefimizdir. Ayrıca, daha sağlıklı bir dünya için uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermek için çalışıyoruz.

primary-care