Plastik Cerrahi ve Estetik

Plastik Cerrahi ve Estetik

10.000 metrekare kapalı alana, 75 yatak kapasitesine, yoğun bakım üniteleri, en son teknolojik cihaz ve ekipmanlara sahip sağlık kompleksimiz ve alanının en iyi doktorları, uzmanları ve personellerimiz ile siz değerli misafirlerimize estetik dünyasının en yeni ve en etkili tekniklerini, cihazlarını ve hizmetlerini sunmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Sağlık merkezimiz cerrahi ve estetik operasyonlar konusunda ülkemizin en iyilerinden birisi olmak için çalışıyor. Her yıl çok sayıda yurt içi ve yurt dışından gelen hastaya yardımcı oluyoruz. Bu konuda deneyim kazanmış olan profesyonel doktorlarımıza güvenebilir ve hayal ettiğiniz bütün vücut hatlarına kavuşabilirsiniz.

Hastanemiz, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalar, kalite odaklı ve önce insan gönlüne dokunan gülümseten hizmet politikası ile sektörde en iyi hastanelerden biri olmayı hedefliyor. Hastalarımıza biyo-psiko-sosyal açıdan bütüncül ve doğru iletişim yaklaşımları ile etik ilkeler doğrultusunda sağlık hizmeti sunmak öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

Estetik Hizmetlerimiz:

Bölüm Doktorları

Gülsüm Zengin

Özel Etiler Hastanesi

Yönetici Asistanı

Bilgi için iletişime geçin

Kenan Karaderi

Özel Etiler Hastanesi

Poliklinik Yöneticisi

Bilgi için iletişime geçin

Açılış-Kapanış